Hakkımızda - Otomaks Rent A Car İstanbul Araç Kiralama İstanbul Araç Kiralama, Atatürk Havaalanı Oto Kiralama, Sabiha Gökçen Havalimanı Kiralık Araç, Lüks Araç ve Filo Kiralama hizmetlerimizle %100 müşteri memnuniyeti taahhüt etmekteyiz. 5100

Hakkımızda

Otomaks Rent a Car Araç Kiralama Hizmetleri 'ne Hoşgeldiniz

İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI VE SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI' nda araç kiralama konusunda faaliyet göstermekte olan Otomaks Rent a Car, araç kiralama sektöründeki tecrübesi ve son model araçlarıyla Türkiye'nin önde gelen rent a car firması olma yolunda hızla ilerlemektedir.
7 gün 24 saat kesintisiz oto kiralama ihtiyacınızı karşılayan Otomaks rent a car firmamız lüks ve ekonomik otomobil çeşitleriyle araç kiralama konusunda her bütçeye hitap etmektedir. Günlük araç kiralama ve uzun vadeli ( operasyonel ) araç kiralama  hizmetimiz mevcut olup, sürekli yenilenen araç filomuzla ve sizlere en uygun fiyatlarla üst kalitede rent a car hizmeti vermeyi sürdürmekteyiz.  Geniş araç filomuz ile rent a car sektöründe faaliyet göstermekteyiz.. İstanbul Araç Kiralama, Atatürk Havaalanı Oto Kiralama, Sabiha Gökçen Havalimanı Kiralık Araç, Lüks Araç ve Filo Kiralama hizmetlerimizle %100 müşteri memnuniyeti taahhüt etmekteyiz.
Otomaks Rent a Car ile paranızın tam karşılığını alacaksınız..
Araç kiralama hiç bu kadar kolay olmamıştır. 
Otomaks Rent a Car ile asla yarı yolda kalmazsınız...