Lüks Araç Kiralama - Otomaks Rent A Car İstanbul Araç Kiralama Güvenli hizmet planlamalarının enleri olarak değerlendirilen lüks araç kiralama uygulaması kusursuz hizmet kalitesi adına gereken tüm işlemlerin ön plana çıkmasına imkân tanımaktadır: Emin adımlar ile ilerleyerek farklılık yaratan Otomaks Rent A Car lüks araç kiralama aynı zamanda sahip olduğu vizyonunu geliştirerek ön plana çıkmaktadır. 1996 yılında hizmet planlamasına merhaba diyen lüks araç kiralama firması Otomaks Rent A Car, profesyonel ekipmanlar ile çalışmalarını sürdürmektedir. 5100

Lüks Araç Kiralama

Güvenli hizmet planlamalarının enleri olarak değerlendirilen lüks araç kiralama uygulaması kusursuz hizmet kalitesi adına gereken tüm işlemlerin ön plana çıkmasına imkân tanımaktadır: Emin adımlar ile ilerleyerek farklılık yaratan Otomaks Rent A Car lüks araç kiralama aynı zamanda sahip olduğu vizyonunu geliştirerek ön plana çıkmaktadır. 1996 yılında hizmet planlamasına merhaba diyen lüks araç kiralama firması Otomaks Rent A Car, profesyonel ekipmanlar ile çalışmalarını sürdürmektedir. Memnuniyet derecesini yükseltmeyi her şeyden önce tutan lüks araç kiralama hizmetleri sahip olduğu araç türlerini gruplara ayırmaktadır. Eğer J, E, C, P, L ve K grubuna dâhil olan araçları kiralamak isteyenlerdenseniz 27 yaşında olmanız gerekmektedir. G,H, O, M ve D grubuna ait olan araçlardan ise 25 yaş üstünde olan kimseler faydalanmaktadır. Araç iade teslim süresini 3 saatten fazla geciktirirseniz 1 günlük kira ücreti ödemeniz gerekecektir. Eğer aracınızı 59 dakika geciktirmeniz durumunda ise herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Fakat bu hususta dikkat etmeniz gereken en önemli şey araç kiralama firmasına geciktirme sürecini haber vermiş olmanızdır.

Güvenliğiniz açısından lüks araç kiralama öncesinde sigorta planlamalarını uygulamaya almanız en doğru sonuçların elde edilmesine imkân tanıyacaktır. Hırsızlık sigortası yaptırmanız dâhilinde aracın tespit raporlarını tutmalısınız. Bu uygulama haricinde aracınızın anahtarlarını 48 saatlik zaman zarfı içinde araç kiralama firmasına teslim etmelisiniz. Eğer kiraladığınız aracın sizin dışınızda bir başka kimse tarafından kullanılmasını istiyorsanız ilave sürücüler sözleşmesini imzalamalısınız. Olağan bu sözleşme aracınızın güven rahatlığı ile 2. şâhısa verilmesine imkân tanıyacaktır. Ön ödeme uygulamasında, online hemen ödeme planlamasını gerçekleştirebilirsiniz. Ön plana çıkaracağınız tüm ek hizmetleri kısa zaman zarfı içinde online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ek hizmet planlamasından yararlanmak istiyorsanız olağan bu bedel tutarı araç kiralama firması tarafından belirtilecektir. Herhangi bir değişikliğin yapılması durumunda orijinal rezervasyonu iptal edebilirsiniz.

Konforlu ve güvenli hizmet kalitesi ile sürüş keyfinin en üst safhaya çıkmasına olanak tanıyan lüks araç kiralama hizmetleri ile sizler de zaman kaybını geri plana alarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.