Atatürk Havalimanı Rent A Car Hizmeti - Otomaks Rent A Car İstanbul Araç Kiralama Otomaks Rent A Car olarak Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlarda sizi karşılıyoruz. Bir telefon ile rezerve ettiğiniz aracınız, siz inmeden hazır durumdadır. Her sınıftan aracımızla tüm ihtiyaçlarınıza hitap eden Otomaks Rent A Car, oto kiralamada ucuz fiyat ve kaliteli hizmeti sizlere sunuyor. Kusursuz platformu sayesinde en çok tercih edilenler listesinde yerini alarak ön plana çıkan İstanbul Atatürk Havalimanı Rent A Car Hizmeti hizmetleri zaman kaybını önlemeniz adına oldukça idealdir. 5100

İstanbul Atatürk Havalimanı Rent A Car Hizmeti

Otomaks Rent A Car olarak Atatürk  Havalimanı iç ve dış hatlarda sizi karşılıyoruz. Bir telefon ile rezerve ettiğiniz aracınız, siz inmeden hazır durumdadır. Her sınıftan aracımızla tüm ihtiyaçlarınıza hitap eden Otomaks Rent A Car, oto kiralamada ucuz fiyat ve kaliteli hizmeti sizlere sunuyor.

Kusursuz platformu sayesinde en çok tercih edilenler listesinde yerini alarak ön plana çıkan İstanbul Atatürk Havalimanı Rent A Car Hizmeti hizmetleri zaman kaybını önlemeniz adına oldukça idealdir. Birinci sınıf hizmet planlaması ile çalışmalarını sürdüren araç kiralama hizmetleri aynı zamanda toplu taşıma araçlarının kullanımının da üstünü çizmektedir. Sürüş keyfini farklılaştırarak güven kavramının ön plana çıkmasına imkân tanıyan araç kiralama hizmetlerinden uzun dönem ve kısa dönem olmak üzere iki farklı şekilde yararlanabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama hizmetleri en az 1 ay süre zarfını ön plana almaktadır. Eğer kısa dönemlik araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız en az 24 saatlik zaman diliminden yararlanabilirsiniz. Araç kiralamak isteyen sürücü adaylarının en az 21 yaşını doldurmuş olmaları gerekir. Sizler de bu kurallar çerçevesinde kendinize en uygun otomobili seçerek huzur dolu seyahat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Atatürk Havalimanı Rent A Car Hizmeti öncesinde ön plana alınan sigorta uygulamalarını gerçekleştirmeniz olumlu sonuçların elde edilmesine de imkân tanıyacaktır. Bu uygulama öncesinde işleme alacağınız üçüncü şahıs trafik sigortası herhangi bir kaza sonucunda meydana gelecek maddi ve manevi zararları ödeyecektir. Eğer kanunen belirtilen miktarın üzerinde hasar oluşmuş ise bu durum tamamen sürücüye ait olmaktadır. Aynı zamanda hırsızlık sigortası da yaptırmanız güven kavramının ön plana çıkmasına olanak tanıyacaktır. Kiraladığınız aracın çalınması durumunda en yakın karakola olağan durumu bildirerek tespit raporlarını tutmalısınız. Ayrıca kiraladığınız aracın anahtarını 48 saat içinde firma sahibine teslim etmelisiniz. Herhangi bir trafik cezasının gelmesi durumda olağan tutar tamamen sürücüye ait olmaktadır. Araç kiralama öncesinde, aracın amacınıza uygun olup olmadığını en ince ayrıntısına kadar incelemelisiniz. Eğer kiralayacağınız aracı aileniz ile birlikte kullanacaksanız bagaj muhafazası ve vites geçişleri gibi özelliklerini incelemelisiniz.

Sürüş keyfini ikiye katlayarak farklılığın elde edilmesine imkân tanıyan Otomaks Araç Kiralama İstanbul Atatürk Havalimanı Rent A Car Hizmetleri, sahip olduğu araç türüne göre farklılık göstermektedir. Eğer J, E, P, L ve K grubuna dâhil olan araçlardan herhangi birini kiralamak istiyorsanız 3 yıllık sürücü belgesinin ön plana çıkarılması gerekmektedir. Aynı zamanda bu gruba dâhil olan araçlardan herhangi birini kiralamak isteyen kimsenin 27 yaşını da doldurmuş olması gerekir.