Filo Kiralamada Kampanya - Otomaks Rent A Car İstanbul Araç Kiralama Otomaks Rent A Car filo kiralama ilk yıllarda 20 araç ile hizmet sağlamaktaydı. Sürekli kendini yenileyen özelliği ile çalışmalarını sürdüren filo kiralama hizmeti şimdi ise 1500 araç ile hizmet sağlamaktadır. Otomaks Rent A Car sahip olduğu tam donanımlı hizmeti ile farklılık yaratan filo kiralama hizmeti özel şoförler aracılığı ile ulaştırma hizmeti de sunmaktadır. 5100

Filo Kiralamada Kampanya

Kusursuz sürüş keyfini enlerde yaşatan filo kiralama hizmetleri ile güvenli yolculuğa merhaba diyebilirsiniz. Filo kiralama hizmetlerinden kısa dönem ve uzun dönem olmak üzere iki farklı şekilde yararlanabilirsiniz. Uzun dönem filo kiralama hizmeti en az 1 aylık zaman diliminden yararlanmanıza imkân tanımaktadır. Farklılığı ile tanınan filo kiralama hizmeti sahip olduğu araç türlerini birden fazla gruba ayırmaktadır. Eğer G,H, O, M ve D grubuna dâhil olan araçlardan herhangi birini kiralamak istiyorsanız 25 yaşını doldurmuş olmanız gerecektir. A,B, N, F ve I grubuna dâhil olan araçlardan birini kiralamak istiyorsanız en az 1 yıllık ehliyet planlamanızın gerçekleşmesi gerekmektedir. Güvenli sürüş adına ön plana alınan tüm bu hususlar büyük önem taşımaktadır. Eğer kiralayacağınız aracın başka bir kişi daha tarafından kullanılmasını isteyenlerdenseniz ilave sürücüler sözleşmesini imzalamalısınız İlave sürücüler sözleşmesi aracılığı ile güvenle aracınızın 2. şahıs tarafından kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Araç kiralama öncesinde işleme alacağınız hırsızlık sigortası da aracınızın çalınması durumunda hemen devreye girerek masrafların belli bir bölümünün karşılanmasına imkân tanıyacaktır. Eğer hırsızlık sigortasından faydalanmak istiyorsanız aracınızın tespit raporlarını en kısa zaman zarfı içinde tutmalısınız. Aynı zamanda aracın anahtarlarını araç kiralayana 48 saat içinde teslim etmelisiniz. Bu kurallar çerçevesinde uygulamaya almış olduğunuz hırsızlık sigortası da geçerliliğini koruyacaktır. Dilerseniz araç kiralama öncesinde LCF sigortasını da uygulamaya alabilirsiniz. LCF sigorta planlaması cam ve far kırılmaları gibi problemlerde devreye girmektedir.

1996 yılından beri hizmet veren Otomaks Rent A Car filo kiralama ilk yıllarda 20 araç ile hizmet sağlamaktaydı. Sürekli kendini yenileyen özelliği ile çalışmalarını sürdüren filo kiralama hizmeti şimdi ise 1500 araç ile hizmet sağlamaktadır. Otomaks Rent A Car sahip olduğu tam donanımlı hizmeti ile farklılık yaratan filo kiralama hizmeti özel şoförler aracılığı ile ulaştırma hizmeti de sunmaktadır.  En doğru planlamalar öncülüğünde hizmet veren filo kiralama ile sizler de güvenli yolculuğun tadını doyasıya yaşayabilirsiniz. Filo kiralama hizmetleri ile en doğru seçimi kısa zaman zarfı içinde gerçekleştirerek amacınızı uygunluk sağlayan araca sahip olabilirsiniz.

Otomaks Rent A Car İstanbul Araç Kiralama Hizmetleri, uzun dönem oto kiralamada uygun seçenekler ve özel fiyatlar ile sizlerin taleplerinize uygun kampanyalar yapmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.