Ekonomik Araç Kiralama Hizmetleri - Otomaks Rent A Car İstanbul Araç Kiralama Ekonomik Araç Kiralama hizmetinin sağlandığı aracın 3 yaşını geçmemiş olması da çok önemlidir. Araç kiralama hizmetini almak isterken zarar görmemek için güvenilir bir rent a car şirketi ile çalışmak gerekmektedir. Özellikle tatil, yılbaşı ve bayram dönemlerinde ekonomik araç kiralama kullanım ihtiyacı daha fazla olmaktadır. Buna göre artan naylon rent a car şirketleri ise müşterileri mağdur ederek işleri daha zor duruma sokmaktadır. 5100

Ekonomik Araç Kiralama Hizmetleri

Özellikle tatil, yılbaşı ve bayram dönemlerinde ekonomik araç kiralama kullanım ihtiyacı daha fazla olmaktadır. Buna göre artan naylon rent a car şirketleri ise müşterileri mağdur ederek işleri daha zor duruma sokmaktadır. Bu nedenle özellikle tatil dönemlerinde hızla artan sahte firmalara karşı dikkatli olmak gerektiği gibi araç kiralama aşamasında gerekli belgelerin ve güvencenin şirket tarafından sağlanabildiğine, sigorta ve kasko gibi belgelerin mevcut olduğuna emin olmak gerekir. Araç bakımı ile ilgili belgelerinde kontrol edilmesi gerekirken yol ve araç yardımının mevcut olup olmadığı da sorgulanmalıdır.

Ekonomik Araç Kiralama hizmetinin sağlandığı aracın 3 yaşını geçmemiş olması da çok önemlidir. Araç kiralama hizmetini almak isterken zarar görmemek için güvenilir bir rent a car şirketi ile çalışmak gerekmektedir. Şirketin kurumsal olması, sabit telefon ve adresinin olması da güvenilirlik açısından önemlidir. Sözleşme aşamasında müşterilerine açık senet imzalama zorunluluğu getiren şirketlere karşı dikkatli olunmalı, zorunlu hallerde senedin arkasına araç kiralama hizmetine binaen imzalandığı şeklinde müşteri kendi el yazısı ile yazmalıdır. Araç kiralama şirketi araştırması yapılırken tercih edilen firmaya ait araçlarda rent a car kaskosunun olup olmadığını öğrenmek gerekiyor. İstanbul ve İzmir’de bulunan güvenilir Otomaks rent a car şirketi 1500 araçlık filosu ile İstanbul’dan yurdun birçok şehrine şoförlü transfer hizmeti sunmaktadır. Havalimanına teslimat hizmetlerinin de sunulduğu Otomaks Rent A Car da şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama hizmetleri sunulmaktadır.

Müşteri tarafında ise birtakım kiralama şartları bulunmaktadır. Öncelikle aracı kullanacak kişinin 21 yaşından büyük ve 2 yıllık ehliyet sahibi olması önemli bir şart. Ayrıca araç kiralama sözleşmesinde ehliyet bilgileri bulunan kişiler de aracı kullanabilmekte, sözleşmede bulunmayan kişilerin neden olduğu kazalar kasko kapsamı dışında kalmaktadır. Bu durumda oluşacak masrafları müşteri üstlenmek zorunda kalacaktır. Ekonomik Araç Kiralama teslim almak isteyen müşteriler ya şirket ofislerinden ya faaliyet bölgesinde bulunan havalimanında araçlarını kullanmaya başlayabilirler. Teslim edilecek araçlarda havalimanı ya da şirket ofislerinden şirket görevlilerince teslim alınmaktadır. Şirketler için araç kiralama işlemlerinde vergi levhası, faaliyet belgesi ve imza sirküleri ile şirket mektubu bir seferliğe mahsus olmak üzere müşteriden istenmektedir.