Araç Kiralama - Otomaks Rent A Car İstanbul Araç Kiralama Otomaks Rent A Car İstanbul, havaalanı ve yakın lokasyonlara araç kiralama hizmeti vermektedir. 5100

Araç Kiralama

Firmamız Otomaks Rent A Car merkez ofisi İstanbul ili Eyüp ilçesi Gürbüzler caddesinde yer almaktadır. Burada 100 araçlık kampüsü ile 7/24 İstanbul, Atatürk Havaalanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve diğer önemli lokasyonlara araç kiralama hizmeti vermektedir. Oto kiralama firmaları arasında ciddi yeniliklere ve ilklere imza atan Otomaks, rent a car sektörünün öncülerinden olmuştur. Araç güvenlik sistemleri, ilk ve acil yardım kiti, navigasyon ve HGS avantajları ile kiralık araçlarımıza tam donanım kazandırılmıştır. Ayrıca olası durumlara karşı sigorta, kasko ve diğer sağlık, güvenlik ve emniyet hizmetlerimiz ile müşterilerimize tam güvence vermekteyiz.

Rent A Car firmamız araç kiralama hizmetlerinde; şoförlü araç kiralama, vip araç kiralama, transfer oto kiralama, filo kiralama seçenekleri ile sektörde en geniş yelpazeye sahip olmuştur.

Uluslararası standartlara uygun kiralık araç ve oto filosu ile aralıksız olarak hizmet üretmeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti açısından ulusal düzeyde marka denetçi kuruluşlar ile sürekli ortak çözümler üretmekteyiz.

Kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen kolay ve hızlı kullanımlı araç kiralama hizmetinden faydalanmak ve online oto kiralamak için web sitemizden rezervasyon yapabilirsiniz.